Aktualności

Wielki sukces naszych słuchaczek na VIII Festiwalu ,, Shalom”

Anna Maria Zawadzka, Anna Baczewska i Adrianna Rogalska z klasy mgr Hanny Różankiewicz, zostały laureatkami VIII Festiwalu Pieśni i Piosenki Żydowskiej i Izraelskiej „SHALOM” w Kaliszu. Anna Zawadzka otrzymała I miejsce, a Anna Baczewska i Adrianna Rogalska wyróżnienia. GRATULUJEMY!!! Życzymy dalszych sukcesów.

Puchar Polski w Stepowaniu.

Gracja Radziszewska, nauczyciel stepu w Studium Wokalno- Aktorskim oraz założycielka Teatru Tańca i Improwizacji zdobyła I i II miejsce w Pucharze Polski w Stepowaniu.Wystąpiła razem z Kasią Racis, słuchaczką II roku PSWA. GRATULUJEMY!!! Życzymy kolejnych sukcesów. Organizatorem przedsięwzięcia jest Polski Związek Stepowania przy współpracy Kieleckiego Teatru Tańca.

Koncert musicalowy oraz warsztaty z Marcinem Wortmannem

W zeszłym tygodniu w naszym studium trwały warsztaty musicalowe. Z inicjatywy Hanny Różankiewicz, nauczyciela śpiewu oraz Rafała Supińskiego, nauczyciela scen musicalowych powstał bogaty i różnorodny program artystyczny. W  środę i czwartek , (21,22 lutego)  warsztaty poprowadził Marcin Wortmann, ceniony aktor musicalowy. Artysta ma  za sobą 17 lat scenicznego doświadczenia, 17 różnych tytułów i blisko 3,5 […]