Anna Serafińska, Urszula Wojtkowiak i Wojciech Pszoniak poprowadzili warsztaty.

W czwartkowy wieczór na jednej scenie, w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, wystąpili słuchacze z trzech wokalno- aktorskich szkół. Z Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, Studium Wokalno- Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz z Policealnego Studium Wokalno- Aktorskiego w Białymstoku. Koncert był podsumowaniem dwudniowych warsztatów z gry aktorskiej, śpiewu oraz tańca. Prowadzącymi byli wybitni artyści i pedagodzy – Anna Serafińska (Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie), Urszula Wojtkowiak (Teatro Dell`Opera w Rzymie),  oraz Wojciech Pszoniaki (Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie).

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym warsztaty się odbyły oraz za wspaniałą atmosferę w Studium Aktorskim w Olsztynie.

PSWA