Edyta Krzemień i Marcin Wortmann zaśpiewają z dyplomantami.

30 kwietnia czeka nas niezwykłe wydarzenie. Nasi dyplomanci staną na deskach sceny kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej i zaśpiewają wspólnie z Edytą Krzemień i Marcinem Wortmannem. Edyta Krzemień jest aktorką musicalową, wokalistką o niezwykłej skali głosu i zadziwiających możliwościach wokalnych. Debiutowała rolą Christine w musicalu „Upiór w operze” w Teatrze Muzycznym Roma. Kilka lat później zagrała Christine ponownie w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Współpracuje m.in. z Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Marcin Wortmann znany białostockim melomanom jako Strielnikow w musicalu „Doktor Żywago” w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Od wielu lat związany z  Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, gdzie występuje w musicalu „Piloci” w roli Stefana. Współpracował też z TM Capitol we Wrocławiu („A Chorus Line”) i TM w Gdyni („Fame”). Od zeszłego roku jest również nauczycielem śpiewu w Studium Wokalno- Aktorskim w Białymstoku.

Podsumowując trzy lata nauki w studium dyplomanci zaprezentują się podczas recitali wokalnych 5 i 11 kwietnia ( brak wolnych miejsc). Z dwóch dni recitali wybrane zostaną najlepsze prezentacje do programu Rewii.

Miłym akcentem Rewii będzie także występ zespołu wokalnego Absolwentek Studium.

Zapraszamy serdecznie. 30 kwietnia, godz. 18.00 sala kameralna OiFP, bilety do nabycia w kasie OiFP, ul. Odeska 1