Koncert Świąteczny w OiFP

Zapraszamy serdecznie na koncert świąteczny w wykonaniu solistów Policealnego Studium Wokalno- Aktorskiego w Białymstoku . 13 stycznia 2019r. o godz. 19.00 w sali Opery i Filharmonii Podlaskiej, przy ul. Podleśnej 2, usłyszeć będzie można kolędy i pastorałki w niebanalnych, nowych aranżacjach, stworzonych przez Krzysztofa Kulikowskiego i Ernesta Kamila Sienkiewicza. Wokalistom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie: Krzysztof Kulikowski, Ernest Kamil Sienkiewicz – instrumenty klawiszowe, Maciej Dziemski – perkusja, Piotr Chociej – bas kontrabas, Dawid Borowski – skrzypce, Michał Kalinowski – saksofon, Zespół Virados z Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku oraz wokal wspierający: Aneta Czech, Michał Snarski, Katarzyna Zalewska. Słowo – Marta Rau. Przygotowaniem wokalnym zajął się Marcin Ozga, nad wyrazistością mowy pracowała Magdalena Gustyn- Piech.

Bilety do nabycia w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1, tel 85 3067504