Konkurs Walentynkowy

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych śpiewem uczniów szkół podstawowych oraz młodzież wszystkich typów szkół ponadpodstawowych Białegostoku i okolic do udziału w VIII Międzyszkolnym Konkursie „Miłość niejedno ma imię”, objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, który odbędzie się 12 lutego 2021 roku o godzinie 10:00 w Sali widowiskowej VII Liceum Ogólnokształcącego im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku, ul. Wierzbowa 7 . Wypełnione zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku można przesyłać elektronicznie jako załącznik na adres e-mail slomkaanna126@gmail.com; lo7@um.bialystok.pl lub przynieść osobiście do sekretariatu VII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku(ul. Wierzbowa 7) do dnia 31 stycznia 2021r. Zasady uczestnictwa w konkursie w przypadku zamknięcia szkół z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa Covid -19 zostały podane w regulaminie.
Organizatorzy:

Anna Słomka slomkaanna126@gmail.com

Joanna Gościk ereo@interia.pl

Regulamin i karty zgłoszeniowe do pobrania ze striny
https://lo7.bialystok.pl/viii-miedzyszkolny-konkurs-piosenki-milosc-niejedno-ma-imie/