Latający Teatr Muzyczny ,,Piosenki ze Scenki”

„Piosenki ze scenki vol. 3″ już 18 i  19 grudnia o godzinie 20:00 w Kawiarni Lalek. Gościnnie wystąpi niezwykły poeta, pieśniarz i gitarzysta Mirosław Czyżykiewicz.

Latający teatr to grupa skupiająca osoby zaangażowane lub chcące się zaangażować w serię koncertów piosenki aktorskiej .,,Piosenki ze scenki” reżyserowane są przez  mistrza piosenki aktorskiej i nie tylko Wojciecha Szelachowskiego, a wspierane przez Teatr Najnowszy, Studium Wokalno-Aktorskie, Kawiarnię Lalek, BTL i Wydział Sztuki Lalkarskiej…

5 grudnia w Kawiarni Lalek już po raz drugi miał miejsce magiczny wieczór z piosenką aktorską w roli głównej.

Było niebanalnie, twórczo, zabawnie i tajemniczo. Kolejne spotkanie niebawem. Podążaj za Latającym Teatrem.

fot.Jerzy Hungendorfer