Mieczysław Szcześniak i Jacek Bończyk naszymi gośćmi.

 

           Zapraszamy na wyjątkowy koncert świąteczny.                                                                            

       14 stycznia , godz.18.00, sala koncertowa Filharmonii, ul. Podleśna 2.

Mieczysław Szcześniak – śpiew
Paweł „Bzim” Zarecki – fortepian
Słuchacze Studium Wokalno-Aktorskiego „Szkoła Talentów” w Białymstoku
Chór Dziecięcy Opery i Filharmonii Podlaskiej
Ewa Barbara Rafałko – przygotowanie wokalne

,,Szukamy Stajenki” -jedyny w swoim rodzaju  program kolędowy, zbiór niezwykle pięknych, oryginalnych kolęd i pastorałek autorstwa Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego. Kolędy zostaną wykonane przez Solistów Studium Wokalno-Aktorskiego w przepięknej aranżacji Marcina Nagnajewicza, przygotowanie wokalne -Marcin Ozga, reżyseria Wojciech Szelachowski.Alter ego Jacka Kaczmarskiego- Jacek Bończyk. Akompaniament zespół instrumentalny Marcin Nagnajewicz-piano, Kamil Skorupski-saksofon, Marcin Jadczak- perkusja, Cezary Just-kontrabas

Program kolędowy odkrywa, pełne wrażliwej, intymnej refleksji nad cudem narodzin Boga w ciele człowieka. To także poruszający i pełen zadumy zapis wydarzeń tamtej nocy, ukazanych w rozmaitych kontekstach i wymiarach.

A tak było w 2010 roku. Koncert Świąteczny Mietka Szcześniaka z udziałem Słuchaczy Studium Wokalno-Aktorskiego.Duet z Michałem Snarskim. Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok