Po STOkroć Polska – koncert z okazji odzyskania niepodległości.

Zapraszamy serdecznie na sentymentalno – historyczną podróż przez wiek naszej polskiej wolności. 11 listopada 2017r. o godz. 18.00 w Sali Konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku (ul. Mickiewicza 3) wystąpią  słuchacze Policealnego Studium Wokalno- Aktorskiego w Białymstoku. Reżyseria: Paweł Szymański, przygotowanie wokalne: Małgorzata Trojanowska, zespół: Krzysztof Kulikowski -opracowanie muzyczne, aranżacje, instrumenty klawiszowe; Agata Obuchowicz- instrumenty klawiszowe; Marcin Nagnajewicz- akordeon, gitara elektryczna, Ernest Sienkiewicz- melodyka i instrumenty perkusyjne; Paweł Szymański- gitara akustyczna; Tomasz Witek- trąbka. Koncert odbędzie się w ramach wojewódzkich obchodów 99 rocznicy odzyskania niepodległości. Wstęp wolny. Zapraszamy. PSWA