Recitale i Rewia Wokalna Dyplomantów

Kolejny rocznik młodych i utalentowanych aktorów scen muzycznych niebawem opuści mury Studium Wokalno- Aktorskiego w Białymstoku. Tegoroczni dyplomanci mają już za sobą recitale wokalne, które były ukoronowaniem ich trzyletniej nauki śpiewu w studium. Ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią koncerty odbyły się za zamkniętymi drzwiami, bez udziału publiczności.Recitale zostały nagrane i już niedługo zaprosimy Państwa na koncert online. Tradycją studium jest Rewia Wokalna podczas której nasi dyplomanci wykonują utwory wybrane z recitali wokalnych. Rewia odbędzie się 8 maja w formie koncertu online transmitowanego na żywo z sali kameralnej OiFP. Początek – godz. 18.00. link do transmisji zostanie udostępniony na naszej stronie i Facebooku.
Żałujemy bardzo, że nie będziemy mogli spotkać się z Państwem na żywo w Operze i Filharmonii Podlaskiej, liczymy jednak na obecność Państwa przed komputerami, laptopami i tabletami. Obiecujemy, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby koncert dostarczył Państwu wielu emocji i wrażeń .
Koncert ma tytuł ,, Nie wyczerpana poczta muzyczna” i jest uroczystą inauguracją współpracy między Operą i Filharmonią Podlaską i Policealnym Studium Wokalno- Aktorskim w Białymstoku. W I cz. zaprezentujemy program słowno- muzyczny oparty na twórczości Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory w reż. Pawła S. Szymańskiego. Wystąpią słuchacze II roku. W II cz. scena należeć będzie do tegorocznych dyplomantów. Szczegóły wkrótce. Koncert poświęcony będzie pamięci dyrektor studium- Angeliki Arendt Zadykowicz. Partnerami koncertu jest Województwo Podlaskie, Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku. Patronat medialny objęło Polskie Radio Białystok oraz Białystokonline. Dziękujemy za wsparcie.
PSWA