Warsztaty i koncert z Wojciechem Myrczkiem

12, 13 kwietnia będziemy gościć w naszym studium niezwykłego muzyka – Wojciecha Myrczka. Poprowadzi on warsztaty wokalne dla naszych dyplomantów. Podsumowaniem warsztatów będzie  „Rewia Wokalna” w wykonaniu Wojciecha Myrczka oraz  dyplomantów Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku . Artysta inspiracje czerpie ze swingowej tradycji, z wyczuciem wzbogacając ją o elementy nowoczesnych stylów i technik. W swoim śpiewie swobodnie posługuje się zarówno słowem jak i scatem. Myrczek jest laureatem wielu polskich i zagranicznych nagród: I miejsce w ankiecie „Jazz Top 2015” oraz “Jazz Top 2016 miesięcznika Jazz Forum w kategorii Wokalista Roku, Grand Prix Jazz Melomani w kategorii Nadzieja Melomanów(2014 r.), I miejsce i nagroda publiczności Shure Montreux Jazz Voice Competition w Szwajcarii (2013r.),Grand Prix w międzynarodowym konkursie Jazz Voices na Litwie (2011 r.),nagroda dla Największej Indywidualności Konkursu Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa (2010r.),I nagroda w konkursie Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2007r). Współpracuje z Janem „Ptaszynem” Wróblewskim, Tomaszem Stańko, Henrykiem Miśkiewiczem, Anną Serafińską, Lorą Szafran, Stanisławem Fijałkowskim, Atom String Quartet, Zespołem Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia i wieloma innymi artystami polskiej sceny muzycznej.