Koncert musicalowy oraz warsztaty z Marcinem Wortmannem

W zeszłym tygodniu w naszym studium trwały warsztaty musicalowe. Z inicjatywy Hanny Różankiewicz, nauczyciela śpiewu oraz Rafała Supińskiego, nauczyciela scen musicalowych powstał bogaty i różnorodny program artystyczny. W  środę i czwartek , (21,22 lutego)  warsztaty poprowadził Marcin Wortmann, ceniony aktor musicalowy. Artysta ma  za sobą 17 lat scenicznego doświadczenia, 17 różnych tytułów i blisko 3,5 tysiąca zagranych spektakli. Gra, tańczy, jest śpiewakiem operowym, wokalistą jazzowym. Aktualnie występuje w ,,Pilotach”, ,,Nędznikach” i ,,Doktorze Żywago”. Warsztaty zakończyły się w piątek, 23 lutego o godz.17.00 otwartym pokazem w auli Studium Wokalno- Aktorskiego. Usłyszeć  można było piosenki ze znanych musicali, między innymi z ,,Chicago”, ,,Kabaretu”, ,,Grease”, ,,Deszczowej Piosenki”, ,,Hairspray”. Słuchaczom akompaniował  Marcin Nagnajewicz. Choreografię do pokazu przygotowała Karolina Garbacik, Rada Bogusławska, Gracja Radziszewska. Dziękujemy słuchaczom oraz twórcom koncertu za wspaniały pokaz.

 

 

 

Wywiad z Marcinem Wortmannem